Новинки осені 2014

НВП «Вектор» представляє новинки осені 2014!

Міні-дриль гравер - багатофункціональний домашній інструмент, основне призначення якого - роботи по дереву, склу, текстоліту, пластику, металу.

Ви можете здійснювати наступні види робіт:
- нанесення гравіювань
- фрезерування
- шліфування
- свердління
- очистка поверхонь

Серед переваг можна відзначити:
- низька ціна й висока надійність
- простота експлуатації
- компактність і мала вага
- низький рівень шуму під час роботи
- універсальність завдяки безлічі насадок
- висока точність всіх виконуваних робіт

В асортименті ТМ Вектор представлено два види міні-дриля гравера:
- Міні-дриль гравер ВМГ- 300 - доступний інструмент для домашнього майстра, укомплектований в надійний пластиковий кейс, має ергономічний дизайн, гумові накладки, гнучкий вал, оснащений насадками в кількості 40 шт.
- Міні-дриль гравер ВМГ- 450 - напівпрофесійний інструмент, має інноваційний дизайн, гнучкий вал, кнопкове регулювання оборотів з дисплеєм, додаткову знімну рукоятку для зручності робіт, насадку для фрезерування з установкою глибини за шкалою. У комплекті поставляються 120 насадок і ви відразу після придбання можете приступити до будь-якого виду робіт, а також пластиковий кейс з металевими застібками для зберігання й транспортування інструмента.

     Ще одна новинка від ТМ «Вектор», представлена ​​на українському ринку - Лазерно-вакуумний рівень ВЛВУ-6М, який допоможе виконати роботу по розмітці та монтажу швидко й легко.
     Унікальна збірка ВЛВУ-6М дозволяє за допомогою вбудованого міні компресора легко закріпитися на будь-якій поверхні, має багатофункціональні можливості: водяний рівень, лазерний рівень, направляючу для свердла й пилозбірник.
    Вам не потрібно підтримувати його руками під час роботи, рівень присмоктується до будь-якої поверхні - для цього відцентруйте бульбашки та включіть вакуумну функцію.
     Для найбільш точних робіт Ви можете скористатися лазером, зазначивши ваші позиції буріння, приступайте до роботи, при цьому навколо буде чисто завдяки пилозбірнику. По закінченні робіт просто вимкніть ВЛВУ-6М.

Працює від батарейок (батареї АА не включені в комплект).