Новинки: Зима 2014

Під кінець року НВО «Вектор» радує Вас черговими новинками!

Цього разу наш асортиментний ряд електроінструментів доповнився новим електричним дрилем ВЭД-560, бензогенераторами ВБГ-4000 і ВБГ-4000Е, а також вперше ми представляємо вашій увазі газові паяльники ВГП-П1 і ВГП-Р1.

Характерною особливістю дрилі ВЕД-560 є мобільність, яку забезпечує мала вага й компактний розмір. Ви з легкістю можете використовувати інструмент в обмеженому просторі, втрата точності виконання робіт виключена, оскільки конструкція опорного валу оснащена двома підшипниками, а ергономічна зручна гумова рукоятка забезпечує зручність і комфорт користувача.

Новинками розділу «Генератори» стали: генератор ВБГ-4000 з ручним пуском і генератор ВБГ-4000Е з електричним стартером. Потужність двигунів цих моделей - 7,5 к.с., а максимальна потужність генераторів - 3 кВт, об'єм паливного бака - 15 л. Автономний час роботи на одній заправці близько 8 годин.

І нарешті, газові паяльники ТМ «Вектор» ВГП-П1 (з пьезозайманням) і ВГП-Р1 (з ручним займанням), сфера застосування яких різноманітна:
- в якості паяльника ви можете використовувати для пайки деталей, мікросхем та електропроводки в місцях, де відсутній доступ до електрики, а також як автономний випалювач по дереву й пластику.
- в якості термофена ви з легкістю здійсните нагрів термоусадок, розплавлення тугоплавкого припою, розігрів різних металевих і синтетичних матеріалів, спаювання стразів з тканинами.
- в якості факела використовується для підпалювання багаття на природі, нагріву рідин в медичних колбах, розплавлення й спайки багатьох кольорових металів.
Незамінним стане паяльник для людей різних професій і захоплень, а саме електриків, радіоелектронщиків, туристів, рибалок, співробітників хімічних лабораторій, ювелірів, декораторів одягу (швейні майстерні), кондитерів (розігрівання шоколаду при виготовленні фігурок і написів) та ін.